所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 44PLCC |
| Number of Arrays | 1 |
| Power Supply Type | Dual |
| 3dB Bandwidth | 120 MHz |
| Minimum Dual Supply Voltage | ±4.5 V |
| Maximum Dual Supply Voltage | ±5.5 V |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Unit Pack | 26 |
| MOQ | 78 |
| Function | Video Crosspoint Switch |
| Circuit | 1 x 8:8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 44-PLCC |
| Voltage Supply Source | Dual Supply |
| Packaging | Tube |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Current - Supply | 68mA |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | ±4.5 V ~ 5.5 V |
| Package/Case | 44-LCC (J-Lead) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Operating Supply Voltage | +/- 5 V |
| Minimum Operating Temperature | 0 C |
| Factory Pack Quantity | 26 |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | PLCC-44 |
| Supply Type | Dual |
| Configuration | 8 x 8 |
| Maximum Operating Temperature | + 70 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| 功能 | Video Crosspoint Switch |
| 供应商器件封装 | 44-PLCC |
| 电压 - 电源,单/双 (±) | ±4.5 V ~ 5.5 V |
| 操作温度 | 0°C ~ 70°C |
| 电压源 | Dual Supply |
| 电路 | 1 x 8:8 |
| 封装/外壳 | 44-LCC (J-Lead) |
| 电流 - 电源 | 68mA |
| Product | Video Crosspoint Switches |
| Series | HA456 |
| Brand | Intersil |
| Height | 3.69 mm (Min) |
| Length | 16.66 mm (Max) |
咨询QQ
热线电话