所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Capacitance Value | 0.47 uF |
| Voltage | 2 Vdc |
| Tolerance | 20 % |
| Product Length | 2.54(Max) mm |
| Minimum Operating Temperature | -55 °C |
| Maximum Operating Temperature | 125 °C |
| Product Diameter | 1.45(Max) mm |
| Operating Temperature | -55 to 125 °C |
| Standard Package | Bulk |
咨询QQ
热线电话