所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Industry Aliases | HA60251V4-0000-999 |
| Subcategory | Blowers and Fans |
| Lead Time | 98 Days |
| Static Pressure | 0.040 in H2O (10.0 Pa) |
| Material - Blade | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Noise | 13.8 dB(A) |
| Current Rating | 0.060A |
| Voltage - Rated | 12VDC |
| Standard Package | 200 |
| Material - Frame | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Bearing Type | Vapo-Bearing™ |
| Size / Dimension | Square - 60mm L x 60mm H x 25mm W |
| Weight | 0.091 lb (41.28g) |
| Operating Temperature | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Air Flow | 13.8 CFM (0.391m³/min) |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Life Expectancy | 60000 hrs @ 40°C |
| Voltage Range | 4.5 ~ 13.8VDC |
| Termination | 2 Wire Leads |
| Power (Watts) | 0.70W |
| RPM | 2500 RPM |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| AirFlow | 13.8CFM |
| BearingType | Vapo |
| Brand/Series | HASeries |
| Configuration | Square |
| Current,Rating | 0.06A |
| Dimensions | 2.36x2.36x1(60x60x25)In.(mm) |
| Dimensions,Inches | 2.36x2.36x1In. |
| Dimensions,mm | 60x60x25mm |
| Direction | ExhaustoverStruts |
| FanType | DC |
| Material | Plastic |
| NoiseLevel | 13.8dBA |
| Power,Rating | 0.7W |
| PrimaryType | Fans |
| Rotation | CW |
| Size | 2.36x1(60x25)In.(mm) |
| Size,Fan | 2.36x1(60x25)In.(mm) |
| Speed | 2500RPM |
| StaticPressure | 0.04In.(H2O) |
| Type | Square |
| Voltage,Rating | 12VDC |
| Fan material | thermoplastic |
| Fan kind | axial |
| Fan type | DC |
| Wire size | 28AWG |
| Fans efficiency | 23.46m3/h |
| spg | 200 |
| Static pressure | 1.02mm H2O |
| Leads | 2 leads |
| Flammability rating | UL94V-0 |
| Rated current | 0.06A |
| Fan motor | brushless DC motor |
| Current and power consumption tolerance | ±15% |
| Operating temperature | -10...70°C |
| Power consumption | 0.7W |
| Supply voltage | 12V DC |
| Operating voltage | 4.5...13.8V |
| Enclosure material | thermoplastic |
| Insulation class | E |
| Multiplicity | 1 |
| Gross weight | 0.05 kg |
| Bearing type | Vapo |
| Min insulation resistance | 500MΩ |
| Cable length | 300mm |
| Fan dimensions | 60x60x25mm |
| Noise level | 13.8dBA |
| Rotational rate/speed | 2500 (±15%)rpm |
| Collective package [pcs] | 200 |
| 系列 | HA |
| 电压 - 额定 | 12VDC |
| 操作温度 | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| 噪声 | 13.8 dB(A) |
| 大小/尺寸 | Square - 60mm L x 60mm H x 25mm W |
| 静压力 | 0.040 in H2O (10.0 Pa) |
| 轴承类型 | Vapo-Bearing™ |
| 额定转速 | 2500 RPM |
| 风扇类型 | Tubeaxial |
| 功率 (W) | 0.70W |
| 气流 | 13.8 CFM (0.391m³/min) |
| 最大电流 | 60mA |
| 电源电压 | 12 V 直流 |
| 交流或直流操作 | 直流 |
| 风扇速度 | 2500rpm |
| 高度 | 60mm |
| 噪声水平 | 13.8dB(A) |
| 功耗 | 0.7W |
| 宽度 | 60mm |
| 尺寸 | 60 x 60 x 25mm |
| 深度 | 25mm |
| 弯曲方向 | 向前 |
| 气流量 | 23m³/h |
咨询QQ
热线电话