所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Accuracy | ±1% |
| Packaging | Tray |
| Sensor Type | Open Loop Hall Effect |
| Mounting Type | Through Hole |
| Polarization | Bidirectional |
| Operating Temperature | -10°C ~ 80°C |
| Current - Supply | ±15mA |
| Voltage - Supply | -15 V ~ 15 V |
| Standard Package | 17 |
| Current - Sensing | 500A |
| Frequency | 50kHz |
| Package/Case | Module |
| Output | Ratiometric, Voltage |
| Number of Channels | 1 |
| Linearity | ±1% |
| Current - Supply (Max) | 15mA |
| Package / Case | Module |
| Response Time | 3µs |
| For Measuring | AC/DC |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| 传感器类型 | Open Loop Hall Effect |
| 系列 | HAS |
| 操作温度 | -10°C ~ 80°C |
| 电压 - 电源 | -15 V ~ 15 V |
| 电流 - 电源 | ±15mA |
| 封装/外壳 | Module |
| 频率 | 50kHz |
| 极化 | Bidirectional |
| 装配类型 | Through Hole |
| 电流 - 检测 | 500A |
| 精度 | ±1% |
| Dimensions L x W x H | 40 x 32.5 x 30 mm |
| Dimensions, bushing | 20.4 x 10.4 mm |
| Test voltage, primary/secondary | 3.6 kV |
| Measuring range | ±900 A |
| Mounting | Screws |
| Length | 40 |
| Height | 30 |
| Bandwidth | DC...50 kHz |
| Operating temperature | -10...+80 °C |
| Response time | 2 µs |
| Operating voltage | ±15 V (±5%) |
| Output voltage | ±4 V (±40 mV) |
| Primary rated current | 500 A |
咨询QQ
热线电话