所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Accuracy | ±1% |
| Packaging | Tray |
| Sensor Type | Open Loop Hall Effect |
| Mounting Type | Through Hole |
| Polarization | Bidirectional |
| Operating Temperature | -10°C ~ 80°C |
| Current - Supply | ±15mA |
| Voltage - Supply | -15 V ~ 15 V |
| Standard Package | 17 |
| Current - Sensing | 50A |
| Frequency | 50kHz |
| Package/Case | Module |
| Current Measuring Range AC | :-150A to 150A |
| Current Measuring Range DC | :-150A to 150A |
| Supply Voltage DC Min | :14.25V |
| Supply Voltage DC Max | :15.75V |
| Sensor Output1 | :Voltage |
| Accuracy % | :1% |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Operating Frequency Range | :0Hz to 50kHz |
| Supply Voltage Range DC | :± 14.25V to ± 15.75V |
| Weight (kg) | 0.06 |
| Tariff No. | 85043121 |
| Output | Ratiometric, Voltage |
| Number of Channels | 1 |
| Linearity | ±1% |
| Current - Supply (Max) | 15mA |
| Package / Case | Module |
| Response Time | 3µs |
| For Measuring | AC/DC |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话