所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Adhesion Strength | 40 N/25 mm |
| Adhesive Material | Acrylic |
| Application | Plastic Part Mounting, Rubber Profile Mounting |
| Backing Material | PET |
| Colour | Transparent |
| Length | 50m |
| Maximum Operating Temperature | +160°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Thickness | 0.23mm |
| Width | 9mm |
| 粘胶材料 | 丙烯酸 |
| 颜色 | 透明 |
| 最高工作温度 | +160°C |
| 厚度 | 0.23mm |
| 粘合强度 | 40 N/25 mm |
| 最低工作温度 | -40°C |
| 宽度 | 9mm |
| 衬底材料 | PET |
| 长度 | 50m |
咨询QQ
热线电话