所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Crystals |
| RoHS | No |
| Frequency | 21.4772 MHz |
| Tolerance | 30 PPM |
| Frequency Stability | 50 PPM |
| Load Capacitance | 16 pF |
| Termination Style | Radial |
| Package / Case | HC-49/US |
| Operating Temperature Range | - 20 C to + 70 C |
| Dimensions | 4.65 mm W x 11.5 mm L x 3.5 mm H |
| Mounting Style | Through Hole |
| Series | HC49US |
| Factory Pack Quantity | 1000 |
| Type | MHz Range Crystal Units |
| Life | End of Life: Scheduled for obsolescence and will be discontinued by the manufacturer. |
| Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Operating Mode | Fundamental |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 50 Ohm |
| Packaging | Bulk |
| Height | 0.138" (3.50mm) |
| Size / Dimension | 0.453" L x 0.183" W (11.50mm x 4.65mm) |
| Operating Temperature | -10°C ~ 60°C |
| Standard Package | 1,000 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话