所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 24SOIC W |
| Number of Channels per Chip | 1 |
| Longitudinal Balanced | 58 dB |
| Loop Current | 30 mA |
| Minimum Operating Supply Voltage | 4.75 V |
| Typical Operating Supply Voltage | 5 V |
| Typical Supply Current | 6(Max) mA |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Unit Pack | 300 |
| MOQ | 600 |
| Factory Pack Quantity | 30 |
| Supply Current | 6 mA |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Packaging | Tube |
| Supply Voltage - Max | 5.25 V |
| Minimum Operating Temperature | 0 C |
| Package / Case | SOIC-24 Wide |
| Number of Channels | 1 Channel |
| Supply Voltage - Min | 4.75 V |
| Maximum Operating Temperature | + 70 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话