所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 28PLCC |
| Number of Channels per Chip | 1 |
| Longitudinal Balanced | 63 dB |
| Loop Current | 45 mA |
| Minimum Operating Supply Voltage | 4.75 V |
| Typical Operating Supply Voltage | 5 V |
| Typical Supply Current | 2.7 mA |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Unit Pack | 37 |
| MOQ | 296 |
| Function | Subscriber Line Interface Concept (SLIC) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 28-PLCC (11.51x11.51) |
| Includes | Battery Tracking Anti-Clipping, Loop and Ground Key Detection, Ring Control |
| Packaging | Tube |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply | 2.25mA |
| Voltage - Supply | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Package / Case | 28-LCC (J-Lead) |
| Power (Watts) | 1.5W |
| Number of Circuits | 1 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 37 |
| Supply Current | 2.7 mA |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Supply Voltage - Max | 5.25 V |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Number of Channels | 1 Channel |
| Supply Voltage - Min | 4.75 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| 电路数量 | 1 |
| 供应商器件封装 | 28-PLCC (11.51x11.51) |
| 操作温度 | -40°C ~ 85°C |
| 电压 - 电源 | 4.75 V ~ 5.25 V |
| 封装/外壳 | 28-LCC (J-Lead) |
| 功率 (W) | 1.5W |
| 电流 - 电源 | 2.25mA |
咨询QQ
热线电话