所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 28PLCC |
| Number of Channels per Chip | 1 |
| Polarity Reversal | Yes |
| Longitudinal Balanced | 64 dB |
| Loop Current | 45 mA |
| Minimum Operating Supply Voltage | 4.75|-16 V |
| Typical Operating Supply Voltage | 5|-18|-24|-28 V |
| Typical Supply Current | 10.3 mA |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Unit Pack | 750 |
| MOQ | 750 |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Supply Current | 10.3 mA |
| Packaging | Reel |
| Supply Voltage - Max | 5.25 V |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | PLCC-28 |
| Number of Channels | 1 Channel |
| Supply Voltage - Min | 4.75 V, - 16 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| 最大供电电压 | - 52V, 5.25V |
| Product | Subscriber Line Interface Circuits - SLICs |
| Series | HC55185 |
| Brand | Intersil |
咨询QQ
热线电话