所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Fabrication Technology | CMOS |
| Direction Type | Uni-Directional |
| Mounting | Surface Mount |
| Absolute Propagation Delay Time | 320 |
| Logic Family | 4000B |
| Package Width | 4(Max) |
| PCB | 16 |
| Number of Element Outputs | 3 |
| Typical Operating Supply Voltage | 3.3|5|9|12|15|18 |
| EU RoHS | Compliant |
| Number of Elements per Chip | 1 |
| Minimum Operating Temperature | -55 |
| Supplier Package | SOP |
| Standard Package Name | SOIC |
| Maximum Operating Temperature | 125 |
| Number of Element Inputs | 9 |
| Package Length | 10(Max) |
| Minimum Operating Supply Voltage | 3 |
| Pin Count | 16 |
| Package Height | 1.65(Max) |
| Logic Function | Shift Register |
| Number of Stages | 8 |
| Packaging | Tube |
| Operation Mode | Serial/Parallel to Parallel |
| Maximum Operating Supply Voltage | 20 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Function | Parallel or Serial to Serial |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Bits per Element | 8 |
| Logic Type | Shift Register |
| Supplier Device Package | 16-SO |
| Output Type | Standard |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 20 V |
| Standard Package | 50 |
| Number of Elements | 1 |
| Package/Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话