所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Factory Pack Quantity | 1000 |
| Frequency Stability | 50 PPM |
| Product Category | Crystals |
| Dimensions | 4.83 mm W x 12.4 mm L x 4.3 mm H |
| Load Capacitance | 18 pF |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 85 C |
| Series | HCM49 |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Packaging | Reel |
| Tolerance | 30 PPM |
| Frequency | 18.432 MHz |
| Package / Case | HC-49/US |
| Type | AT-Cut Crystal Unit SMD-Metal Can Type |
| RoHS | RoHS Compliant |
| ESR | 50 Ohms |
| Frequency Tolerance | :± 50ppm |
| Operating Temperature Min | :-40°C |
| Operating Temperature Max | :85°C |
| Crystal Mounting Type | :SMD |
| Crystal Case Type | :HC49/US |
| No. of Pins | :2 |
| Accuracy | :± 30ppm |
| Output Frequency | :18.432MHz |
| Weight (kg) | 0.001 |
| Tariff No. | 85416000 |
咨询QQ
热线电话