所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Motor / Motion / Ignition Controllers & Drivers |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Brushless DC Motor Controllers |
| Type | Motor Controller |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Supply Current | 30 mA |
| Operating Temperature | - 20 C to + 85 C |
| Mounting Style | Through Hole |
| Package / Case | DIP-40 |
| Factory Pack Quantity | 100 |
| Life | Obsolete |
| Mounting Type | Through Hole |
| Standard Package | 100 |
| Supplier Device Package | 40-DIP |
| Packaging | Tube |
| Applications | DC Motor Controller |
| Voltage - Supply | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Interface | TTL |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话