所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| First Conductor Mark | Blue |
| Shielding | Unshielded |
| Features | Zippable |
| Voltage Rating | 300V |
| Wire Gauge | 28 AWG |
| Approvals | UL Style 21682 |
| Cable Type | Flat Cable |
| Number of Conductors | 4 |
| Conductor Strand | 7 Strands / 36 AWG |
| Ribbon Thickness | 0.035" (0.89mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Polyolefin (PO) |
| Length | 100' (30.5m) |
| Insulation Resistance | 10 GOhm |
| Color | Gray |
| Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Standard Package | 1 |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Reel Length (Imperial) | :100ft |
| Reel Length (Metric) | :30.48m |
| No. of Conductors | :4 |
| Pitch Spacing | :1.27mm |
| Jacket Material | :PO (Polyolefin) Halogen Free |
| Jacket Color | :Grey |
| Weight (kg) | 0 |
| Tariff No. | 85444995 |
| Ratings | UL Style 21682 |
| Voltage | 300V |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| ConductorPitch | 0.050In. |
| Material,Conductor | TinnedCopper |
| Material,Jacket | HalogenFreePolyolefin(PO) |
| NumberofConductors | 4 |
| Stranding | 7x36 |
| TemperatureRating | –40°Cto105°C |
| Voltage,Rating | USA:300V,Canada:150V,EU:lessthan50V |
| Width | 0.200In. |
| Wire,AWG | 28 |
咨询QQ
热线电话