所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Fiber Optic Transmitters, Receivers, Transceivers |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Transmitters |
| Data Rate | 32 MBd |
| Wavelength | 650 nm |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Maximum Operating Temperature | + 70 C |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Packaging | Tube |
| Fiber Type | Plastic Fiber |
| Factory Pack Quantity | 200 |
| Life | Obsolete |
| Voltage - Forward (Vf) Typ | 2.1V |
| Spectral Bandwidth | 21nm |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 3V |
| Connector Type | Versatile Link |
| Capacitance | 60pF |
| Standard Package | 200 |
| Current - DC Forward (If) | 60mA |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话