所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Adhesive Material | Rubber |
| Application | Automotive, High Temperature |
| Backing Material | PP |
| Colour | Green |
| High Temperature Resistant | Yes |
| Length | 55m |
| Maximum Operating Temperature | +150°C |
| Thickness | 0.11mm |
| Width | 6mm |
| 粘胶材料 | 橡胶 |
| 颜色 | 绿色 |
| 厚度 | 0.11mm |
| 宽度 | 6mm |
| 衬底材料 | PVC |
| 长度 | 66m |
咨询QQ
热线电话