所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product | Heel Grounders |
| Type | Adjustable, High Visibility |
| Color | Red, Black |
| Description/Function | Red Standard Heel Grounder |
| Material | Multi-Strand, Carbon Suffused Nylon on Polyester |
| Part # Aliases | 05111115758 80001122516 |
| Life | New At Mouser |
| Resistance (Ohms) | 1M |
| Strap Material | Elastic Fabric |
| Cord Length | 2' (0.6m) |
| Strap Closure | D-Ring, Hook and Loop |
| Standard Package | 1 |
| Size | One Size |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Unit Weight | 4.200 lbs |
| Resistance | 1Megohm |
| 皮带材料 | Elastic Fabric |
| 颜色 | Black, Red |
| 电阻 (Ω) | 1M |
| 尺寸 | One Size |
| 皮带闭合 | D-Ring, Hook and Loop |
| 类型 | Heel Strap |
| 电线长度 | 2' (0.6m) |
咨询QQ
热线电话