所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 20SOIC W |
| Resolution | 24 Bit |
| Sampling Rate | 2 ksps |
| Number of Analog Inputs | 1 |
| Architecture | Delta-Sigma |
| Digital Interface Type | Serial (2-Wire, 3-Wire, SPI) |
| Input Type | Voltage |
| Polarity of Input Voltage | Unipolar|Bipolar |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Matchcode | HI7190IBZ |
| Vdcc(max) | 5.5V |
| Sample rate | 0.004ksps |
| Unit Pack | 38 |
| Standard Leadtime | 12 weeks |
| MOQ | 38 |
| Top(max) | 125°C |
| Packaging | TUBE |
| Channels | 4 |
| Leadfree Defin. | RoHS-conform |
| Vdcc(min) | 2.7V |
| Input type | 4x diff. |
| Mounting | SMD |
| Interface | I2C |
| Automotive | NO |
| Number of Bits | 24 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Data Interface | Serial, SPI™ |
| Supplier Device Package | 20-SOIC W |
| Voltage Supply Source | Analog and Digital, Dual ± |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Inputs and Type | 1 Differential, Unipolar; 1 Differential, Bipolar |
| Number of Converters | 1 |
| Package/Case | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 38 |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Maximum Power Dissipation | 32.5 mW |
| Voltage Reference | External |
| Number of Channels | 1 Channel |
| Interface Type | Serial (2-Wire, 3-Wire, SPI) |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | SOIC-20 Wide |
| SNR | No |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Conversion Rate | 2 kS/s |
| Resolution (Bits) | :24bit |
| Supply Voltage Type | :Single |
| Supply Voltage Min | :-5V |
| Supply Voltage Max | :5V |
| Digital IC Case Style | :SOIC |
| No. of Pins | :20 |
| Input Channel Type | :Differential |
| Operating Temperature Min | :-40°C |
| Operating Temperature Max | :85°C |
| MSL | :MSL 3 - 168 hours |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| A/D / D/A Features | :A/D |
| Base Number | :7190 |
| IC Case Style | :SOIC |
| Linearity Error | :0.007% |
| No. of Bits | :24 |
| No. of Channels | :1 |
| Operating Temperature Range | :-40°C to +85°C |
| Supply Voltage Range | :± 5V |
| Supply Voltage Range - Analogue | :± 5V |
| Supply Voltage Range - Digital | :5V |
| Termination Type | :SMD |
| Weight (kg) | 0.03 |
| Tariff No. | 85411000 |
咨询QQ
热线电话