所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 20PDIP |
| Resolution | 24 Bit |
| Sampling Rate | 2 ksps |
| Number of Analog Inputs | 1 |
| Architecture | Delta-Sigma |
| Digital Interface Type | Serial (2-Wire, 3-Wire, SPI) |
| Input Type | Voltage |
| Polarity of Input Voltage | Unipolar|Bipolar |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Matchcode | HI7190IPZ |
| Unit Pack | 18 |
| Standard Leadtime | 12 weeks |
| Channels | 4 |
| ENOB | 11.7bits |
| Leadfree Defin. | RoHS-conform |
| Automotive | NO |
| Packaging | TUBE |
| Pwr consumption | 2mW |
| Mounting | THT |
| Interface | SPI |
| DNL | 1+-LSB |
| Top(max) | 85°C |
| SINAD | 72dB |
| Vdcc(min) | 2.9V |
| Vdcc(max) | 5.7V |
| THD | -79dB |
| Sample rate | 100ksps |
| MOQ | 90 |
| INL | 2+-LSB |
| SNR | 71dB |
| SFDR | 81dB |
| Number of Bits | 24 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Data Interface | Serial, SPI™ |
| Supplier Device Package | 20-PDIP |
| Voltage Supply Source | Analog and Digital, Dual ± |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Inputs and Type | 1 Differential, Unipolar; 1 Differential, Bipolar |
| Number of Converters | 1 |
| Package/Case | 20-DIP (0.300", 7.62mm) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 18 |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Maximum Power Dissipation | 32.5 mW |
| Voltage Reference | External |
| Number of Channels | 1 Channel |
| Interface Type | Serial (2-Wire, 3-Wire, SPI) |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | PDIP-20 |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Conversion Rate | 2 kS/s |
咨询QQ
热线电话