所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Accessory Type | :Cord Connector |
| Body Material | :Nylon |
| Cable Diameter | :7mm |
| Cable Diameter Max | :0.28" |
| Cable Diameter Min | :0.21" |
| Cable Gland Material | :Nylon |
| Color | :Gray |
| For Use With | :0.21" to 0.28" Dia Cord |
| Weight (kg) | 0.009 |
| Tariff No. | 00000000 |
咨询QQ
热线电话