所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Wirewound |
| Resistance Value | 15 Ohm |
| Tolerance | 5 % |
| Power Rating | 15 W |
| Product Height | 8.71 mm |
| Product Length | 39.67 mm |
| Operating Temperature | -55 to 350 °C |
| Package Type | Mini-Flat |
| Standard Package | Bulk |
| Product Category | Wirewound Resistors - Chassis Mount |
| RoHS | No |
| Resistance | 15 Ohms |
| Temperature Coefficient | 30 PPM / C |
| Series | HLM |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 350 C |
| Dimensions | 9.52 mm W x 25.4 mm L x 8.71 mm H |
| Packaging | Bulk |
| Product | Power Resistors Wirewound Silicon Coated |
| Termination Style | Solder Lug |
| Case Length | 25.4 mm |
| Case Height | 8.71 mm |
| Case Width | 9.52 mm |
咨询QQ
热线电话