所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Wirewound |
| Resistance Value | 16.5 KOhm |
| Tolerance | 5 % |
| Power Rating | 15 W |
| Product Height | 8.71 mm |
| Product Length | 39.67 mm |
| Operating Temperature | -55 to 350 °C |
| Package Type | Mini-Flat |
| Standard Package | Bulk |
| Packaging | Bulk |
| Resistance (Ohms) | 16.5k |
| Lead Style | Solder Lugs |
| Mounting Feature | Flange Braces, Right Angle |
| Temperature Coefficient | ±30ppm/°C |
| Height | 0.343" (8.71mm) |
| Size / Dimension | 1.000" L x 0.375" W (25.40mm x 9.52mm) |
| Coating, Housing Type | Silicon Coated |
| Power (Watts) | 15W |
| Composition | Wirewound |
| Package/Case | Radial, Flat Oval |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
咨询QQ
热线电话