所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Cable Tie |
| Standard Package | Cable Rolls / Shrink Tubing |
| Product Category | Cable Ties |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Fasteners |
| Color | Black |
| Material | Nylon |
| Length | 4.5 m |
| Width | 19 mm |
| Tensile Strength | 23 kg |
| Features | Strip Ties (HLS / HLSP) - Rolls performated in convenient 6", 12" and 18" strips |
| Maximum Bundle Diameter | Various |
| Packaging | Reel |
| Series | HLS |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Subcategory | Cable Ties |
| Lead Time | 14 Days |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Wire/Cable Tie Type | Hook and Loop - Strip |
| Bundle Diameter | Variable |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Unit Weight | 2.400000 oz |
| Roll Length | :4.6m |
| Cable Tie Width | :19.1mm |
| Tensile Strength N/m² | :222N/mm² |
| Tensile Strength Pounds | :50lb |
| Fastener Colour | :Black |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Accessory Type | :Velcro |
| Cable Diameter Min | :6.4mm |
| Colour | :Black |
| External Length / Height | :4572mm |
| External Width | :19mm |
| For Use With | :Cable & Wire |
| Tape Length | :4.6m |
| Weight (kg) | 0.062 |
| Tariff No. | 59061000 |
| Application | Formaintainingnetworkdataintegritybyprotectingagainstover-tensioningofhighperformancecopperandfibercables |
| ProtectionClass | Tie,Cable |
| Quantity | 1 |
| SpecialFeatures | Hook&Loop |
| TensileStrength | 50lbs. |
咨询QQ
热线电话