所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Wire/Cable Tie Type | Hook and Loop - Strip |
| Color | Tan |
| Material | Polyethylene Hook, Nylon Loop |
| Bundle Diameter | Variable |
| Tensile Strength | 50 lbs (22.7 kg) |
| Packaging | Roll |
| Width | 0.750" (19.05mm) |
| Length | 15.0' (4.57m) |
| Standard Package | 1 |
咨询QQ
热线电话