所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Style | Hook and Loop |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 105 |
| Color | Orange |
| Product Length | 4572 |
| Product Depth | 19.1 |
| Body Material | Nylon/Polyethylene |
| Minimum Operating Temperature | 0 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Wire/Cable Tie Type | Hook and Loop - Strip |
| Material | Polyethylene Hook, Nylon Loop |
| Bundle Diameter | Variable |
| Tensile Strength | 50 lbs (22.7 kg) |
| Packaging | Roll |
| Width | 0.750" (19.05mm) |
| Length | 15.0' (4.57m) |
| Standard Package | 1 |
| rohs | Variable |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Product | Fasteners |
| Product Category | Cable Ties |
| Unit Weight | 2.592000 oz |
| Type | Hook and Loop |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Roll Length | :4.6m |
| Cable Tie Width | :19.1mm |
| Tensile Strength N/m² | :222N/mm² |
| Fastener Colour | :Orange |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Accessory Type | :Velcro |
| Cable Diameter Min | :6.4mm |
| Colour | :Orange |
| External Length / Height | :4572mm |
| External Width | :19mm |
| Tape Length | :4.6m |
| Weight (kg) | 0.073 |
| Tariff No. | 59061000 |
咨询QQ
热线电话