所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Cable Ties |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Fasteners |
| Type | Hook and Loop |
| Color | Yellow |
| Material | Nylon |
| Length | 203 mm |
| Width | 9.5 mm |
| Tensile Strength | 18 kg |
| Features | Loop Ties - Slot allows for pre-wrapping of bundles |
| Maximum Bundle Diameter | 49 mm |
| Series | HLT |
| Factory Pack Quantity | 10 |
| EU RoHS | Compliant |
| Subcategory | Misc Products |
| Lead Time | 14 Days |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Wire/Cable Tie Type | Hook and Loop - Tie |
| Bundle Diameter | 1.90" (48.26mm) |
| Packaging | 10 per Pkg |
| Standard Package | 10 |
| rohs | 1.90" (48.26mm) |
| Unit Weight | 1.040000 oz |
| Mounting Hole | X-Out for #10 Screw |
| Package Quantity | 10 |
| Clip Material | Slotted Head |
| Manufacturer Series | Tak-Ty |
| Cable Tie Type | Hook & Loop Strip Tie |
| Cable Tie Diameter | 8" |
咨询QQ
热线电话