所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Wire/Cable Tie Type | Hook and Loop - Tie |
| Color | Purple |
| Material | Polyethylene Hook, Nylon Loop |
| Bundle Diameter | 1.90" (48.26mm) |
| Tensile Strength | 40 lbs (18.1 kg) |
| Packaging | 10 per Pkg |
| Width | 0.500" (12.70mm) |
| Length | 0.667' (203.20mm, 8.00") |
| Standard Package | 10 |
咨询QQ
热线电话