所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Wirewound |
| Resistance Value | 3.5 KOhm |
| Tolerance | 5 % |
| Power Rating | 12 W |
| Product Diameter | 7.94 mm |
| Product Height | 15.08 mm |
| Product Length | 44.45 mm |
| Temperature Coefficient | ±30 ppm/°C |
| Operating Temperature | -55 to 350 °C |
| Case Style | Ceramic Steatite |
| Lead Finish | Tin/Lead |
| Standard Package | Bulk |
| メーカ | Vishay |
| 製品カテゴリ | 巻き線型巻線型抵抗器 - スルーホール |
| RoHS | いいえ |
| 抵抗 | 3.5 kOhms |
| 公差 | 5 % |
| 電力定格 | 12 W |
| 温度係数 | 30 PPM / C |
| シリーズ | HLW |
| 末端様式 | Radial |
| 動作温度範囲 | - 55 C to + 350 C |
| 寸法 | 10.32 mm Dia. x 36.53 mm W x 44.45 mm L |
| パッケージ化 | Bulk |
| 製品 | Power Resistors Wirewound Silicon Coated |
| リード間隔 | 36.53 mm |
| タイプ | Wirewound Resistors, Industrial Power, Tubular |
| Case Diameter | 10.32 mm |
| Product | Power Resistors Wirewound Silicone Coated |
| Product Category | Wirewound Resistors - Through Hole |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 350 C |
| Lead Spacing | 36.53 mm |
| Termination Style | Radial |
| Resistance | 3.5 kOhms |
| Packaging | Bulk |
| Case Length | 44.45 mm |
| Series | HLW |
| Case Width | 36.53 mm |
咨询QQ
热线电话