所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Ratio - Input:Output | 1:2 |
| Type | Fanout Buffer (Distribution) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Input | CML |
| Supplier Device Package | 16-CSMT (3x3) |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Frequency - Max | 20GHz |
| Voltage - Supply | -3 V ~ -3.6 V |
| Standard Package | 500 |
| Output | CML |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits | 1 |
| Other Names | 1127-1233-2 |
| Package/Case | 16-VFCQFN Exposed Pad |
| Package / Case | 16-VFCQFN Exposed Pad |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话