所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 68PLCC |
| Family Name | HPC |
| Program Memory Type | ROM |
| Program Memory Size | 8 KB |
| Maximum Speed | 30 MHz |
| Data Bus Width | 16 Bit |
| RAM Size | 256 byte |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Operating Temperature | 0 to 70 °C |
| Interface Type | UART |
| Number of Programmable I/Os | 52 |
| Number of Timers | 4 |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Typical Operating Supply Voltage | 5 |
| CECC Qualified | No |
| Maximum Operating Temperature | 70 |
| Maximum Clock Rate | 30 |
| Data Bus Width | 16 |
| Standard Package Name | PLCC |
| Programmability | Yes |
| Maximum Speed | 30 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5.5 |
| Supplier Package | PLCC |
| Minimum Operating Temperature | 0 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 4.5 |
| Pin Count | 68 |
| Instruction Set Architecture | CISC |
| Lead Shape | J-Lead |
| Packaging | Tube |
| Core Processor | HPC |
| Core Size | 16-Bit |
| Oscillator Type | External |
| Connectivity | Microwire/Plus (SPI), UART/USART |
| Number of I /O | 52 |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Peripherals | PWM, WDT |
| Package / Case | 68-LCC (J-Lead) |
| Speed | 20MHz |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Core | HPC |
| Data RAM Size | 256 B |
| Factory Pack Quantity | 18 |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Minimum Operating Temperature | 0 C |
| Maximum Clock Frequency | 30 MHz |
| Maximum Operating Temperature | + 70 C |
| RoHS | No |
咨询QQ
热线电话