所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Frequency | 30 MHz |
| Total Internal Ram Size | 256Byte kB |
| Interface Type | UART |
| Mounting | Surface Mount |
| Program Memory Size | 8KB kB |
| Operating Temp Range | 0C to 70C |
| Package Type | PLCC |
| Pin Count | 68 |
| Program Memory Type | ROM |
| Number of Timers - General Purpose | 4 |
| Operating Temperature (Max) | 70C |
| Operating Temperature (Min) | 0C |
| Device Core Size | 16 b |
| Operating Temperature Classification | Commercial |
| Cpu Family | HPC |
| Instruction Set Architecture | CISC |
| Programmable | Yes |
| # I/Os (Max) | 52 |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 5 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 4.5 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 5.5 V |
咨询QQ
热线电话