所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Length | 33.3 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Product Depth | 26.06 |
| Mounting | Panel Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Faston |
| Maximum Voltage Rating | 1500VAC |
| Product Height | 30.99 |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Number of Ports | 1 |
| Number of Contacts | 4 |
| Contact Plating | Silver |
| Gender | PL |
| Minimum Operating Temperature | -55 |
| Maximum Current Rating | 50 |
| Type | Power |
| Number of Terminals | 4 |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mounting Type | Panel Mount, Flange |
| Termination | Quick Connect Tab - 0.187" (4.75mm) |
| Connector Type | Receptacle, Non-Gendered |
| Shell Material, Finish | Thermoplastic |
| Contact Finish | Silver |
| Packaging | Bulk |
| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Fastening Type | Push-Pull |
| Standard Package | 1 |
| Current Rating | 50A |
| Number of Positions | 4 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 50 |
| Product Category | Loudspeaker Connectors |
| Voltage Rating | 1.5 kV |
| Color | Black |
| Termination Style | Quick Disconnect |
| Standard | Speakon, HPC |
| Mounting Style | Chassis (Panel) |
| Number of Positions / Contacts | 4 |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话