所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Fuse Holders |
| Current Rating | 30 A |
| Voltage Rating | 600 V |
| Number of Poles | 1 |
| Series | HPF |
| Mounting Style | Panel |
| Shaft Type | Bayonet Knob Release |
| Color | Black |
| Illumination | No |
| Factory Pack Quantity | 10 |
| Voltage | 600V |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Fuseholder Type | Holder |
| Fuse Size | 13/32" Dia x 1-1/2" L (10.3mm x 38.1mm) |
| Termination Style | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Fuse Type | Cartridge |
| For Use With/Related Products | Class CC |
| Standard Package | 10 |
| Number of Circuits | 1 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Unit Weight | 1 oz |
咨询QQ
热线电话