所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Features | Flame Retardant |
| Shrink Temperature | 90°C |
| Color | Black |
| Inner Diameter - Recovered | 0.320" (8.1mm) |
| Material | Polyolefin |
| Length | 0.833' (254.00mm, 10.00") |
| Shrinkage Ratio | 5.6 to 1 |
| Other Names | CB5147-000 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 90°C |
| Recovered Wall Thickness | 0.095" (2.41mm) |
| Standard Package | 60 |
| Type | Tubing, Semi Rigid |
| Inner Diameter - Supplied | 1.750" (44.5mm) |
| Standard Pack: | 30 |
| I.D. Supplied - Metric | :44.5mm |
| I.D. Supplied - Imperial | :1.751" |
| I.D. Recovered Max - Metric | :8mm |
| I.D. Recovered Max - Imperial | :0.314" |
| Shrink Tubing / Boot Material | :PO (Polyolefin) |
| Shrink Tubing / Boot Colour | :Black |
| Total Length - Metric | :250mm |
| Total Length - Imperial | :9.84" |
| Accessory Type | :Heat Shrink |
| Approval Bodies | :ABS, DNV, LLOYDS |
| Body Material | :PO (Polyolefin) |
| Cable Diameter Max | :44mm |
| Cable Diameter Min | :8mm |
| Colour | :Black |
| External Length / Height | :250mm |
| Fully Shrunk Diameter | :8mm |
| I.D. Max Recovered | :8mm |
| I.D. Supplied | :44.5mm |
| Internal Diameter | :44.5mm |
| Length (Imperial) | :10" |
| Operating Temperature Max | :90°C |
| Operating Temperature Min | :-55°C |
| Series | :HRSR |
| Shrink Type | :Heat |
| Unshrunk Diameter | :44.5mm |
| Weight (kg) | 0.03 |
| Tariff No. | 85469090 |
咨询QQ
热线电话