所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Colour | Black |
| Flame Retardant | Yes |
| Material | Polyolefin |
| Maximum Operating Temperature | +110°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Shrink Ratio | 5.6:1 |
| Shrunk Diameter | 8mm |
| Sleeve Diameter | 44.45mm |
| Sleeve Length | 0.254m |
| Sleeve Type | Heat Shrink |
| rohs | RoHS Compliant Part |
咨询QQ
热线电话