所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Bidirectional Channels | 2 |
| Supplier Device Package | 4-uQFN (1x0.8) |
| Voltage - Breakdown (Min) | 6V |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 3V |
| Applications | Ethernet, HDMI |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| Capacitance @ Frequency | 0.6pF @ 200MHz ~ 3GHz |
| Standard Package | 10,000 |
| Power Line Protection | Yes |
| Type | Steering (Rail to Rail) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 3A (8/20µs) |
| Package/Case | 4-XFDFN Exposed Pad |
| Other Names | 497-12959-1 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Clamping Voltage | 18 V |
| Product Category | ESD Suppressors |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 150 C |
| Channels | 2 Channels |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Capacitance | 0.6 pF |
| Breakdown Voltage | 6 V |
| Package / Case | uQFN-4L |
| Pin Count | 4 |
| Rad Hardened | No |
| Mounting Style | Surface Mount |
| Operating Temperature Max Deg. C | 150C |
| Operating Temperature Min Deg. C | -40C |
| Product Length (mm) | 0.8 mm |
| Product Depth (mm) | 1 mm |
| Product Height (mm) | 0.48 mm |
| Capacitance Value | 0.85pF |
| Suppressor Type | Diode Arrays |
| Configuration | Dual |
| Direction Type | Uni-Directional |
| Leakage Current | 0.1uA |
| Diode Type | :ESD Protection |
| Diode Case Style | :UQFN |
| No. of Pins | :4 |
| MSL | :- |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Weight (kg) | 0.000023 |
| Tariff No. | 85411000 |
咨询QQ
热线电话