所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Supplier Package | SOT-666 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 150 |
| Capacitance Value | 0.85 |
| Configuration | Dual |
| Direction Type | Uni-Directional |
| Maximum Clamping Voltage | 18(Typ) |
| Packaging | Tape and Reel |
| Maximum ESD Protection Voltage | 15@Air Gap/8@Contact Disc |
| Number of Elements per Chip | 2 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Maximum Leakage Current | 0.1 |
| Type | Diode Arrays |
| Pin Count | 6 |
| Lead Shape | Flat |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Bidirectional Channels | 2 |
| Supplier Device Package | SOT-666 |
| Voltage - Breakdown (Min) | 6V |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 3V |
| Applications | Ethernet, HDMI |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| Capacitance @ Frequency | 0.6pF @ 200MHz ~ 3GHz |
| Standard Package | 3,000 |
| Power Line Protection | Yes |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 3A (8/20µs) |
| Package/Case | SOT-563, SOT-666 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Other Names | 497-12960-1 |
| Clamping Voltage | 18 V |
| Product Category | ESD Suppressors |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 150 C |
| Channels | 2 Channels |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Capacitance | 0.6 pF |
| Breakdown Voltage | 6 V |
| Package / Case | SOT-666 |
| Diode Type | :ESD Protection |
| Diode Case Style | :SOT-666 |
| No. of Pins | :6 |
| MSL | :- |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Weight (kg) | 0.00003 |
| Tariff No. | 85411000 |
咨询QQ
热线电话