所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 18V (Typ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Bidirectional Channels | 2 |
| Supplier Device Package | SOT-666 |
| Voltage - Breakdown (Min) | 6V |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 5V |
| Applications | Ethernet, HDMI |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| Capacitance @ Frequency | 0.6pF @ 200MHz ~ 3GHz |
| Standard Package | 3,000 |
| Power Line Protection | Yes |
| Type | Steering (Rail to Rail) |
| Other Names | 497-14180-2 |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 3A (8/20µs) |
| Package/Case | SOT-563, SOT-666 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Package / Case | SOT-563, SOT-666 |
| Factory Pack Quantity | 3000 |
| Clamping Voltage | 18 V |
| Current Rating | 3 A |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 150 C |
| Series | HSP061-2PY |
| Brand | STMicroelectronics |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Cd - Diode Capacitance | 0.6 pF |
| Breakdown Voltage | 6 V |
| Vesd - Voltage ESD Air Gap | 30 kV |
| Number of Channels | 2 Channel |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Vesd - Voltage ESD Contact | 15 kV |
| Polarity | Bidirectional |
| Maximum Operating Temperature | + 150 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话