所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | ESD Suppressors |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Packaging | Reel |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 18V (Typ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Bidirectional Channels | 4 |
| Package / Case | 6-XFBGA, FCBGA |
| Supplier Device Package | 6-FlipChip |
| Voltage - Breakdown (Min) | 6V |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 3V |
| Applications | HDMI |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Capacitance @ Frequency | 0.5pF @ 200MHz ~ 3GHz |
| Standard Package | 1 |
| Power Line Protection | Yes |
| Type | Steering (Rail to Rail) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 30A |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Other Names | 497-11771-6 |
| Polarity | Bidirectional |
| Clamping Voltage | 18 V |
| Factory Pack Quantity | 10000 |
| Series | HSP061-4F4 |
| Brand | STMicroelectronics |
| Vesd - Voltage ESD Contact | 8 kV |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Cd - Diode Capacitance | 0.5 pF |
| Ipp - Peak Pulse Current | 30 A |
| Breakdown Voltage | 6 V |
| Vesd - Voltage ESD Air Gap | 15 kV |
| Number of Channels | 4 Channel |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature | + 125 C |
咨询QQ
热线电话