所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Matchcode | HSP061-4M10 |
| Leadfree Defin. | RoHS-conform |
| Package | QFN-10L |
| Unit Pack | 3000 |
| Standard Leadtime | 16 weeks |
| MOQ | 12000 |
| Application | UNIDIRECTI |
| Clamping voltag | 15V |
| Automotive | NO |
| Breakdown-V(BR) | 6V |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 15V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Bidirectional Channels | 4 |
| Supplier Device Package | 10-UQFN (2.5x1) |
| Voltage - Breakdown (Min) | 6V |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 3V |
| Applications | HDMI |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| Capacitance @ Frequency | 0.6pF @ 200MHz ~ 3GHz |
| Standard Package | 3,000 |
| Power Line Protection | Yes |
| Type | Steering (Rail to Rail) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 1A (8/20µs) |
| Package/Case | 10-XFDFN |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Other Names | 497-13410-1 |
| Polarity | Unidirectional |
| Clamping Voltage | 15 V |
| Minimum Operating Temperature | + 25 C |
| Channels | 4 Channels |
| Series | ESD |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Capacitance | 0.3 pF |
| Breakdown Voltage | 6 V |
| Case Height | 0.48 mm |
| Package / Case | uQFN-10L |
| Maximum Operating Temperature | + 25 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Pin Count | 10 |
| Rad Hardened | No |
| Operating Temperature Max Deg. C | 150C |
| Operating Temperature Min Deg. C | -40C |
| Product Length (mm) | 2.5 mm |
| Product Depth (mm) | 1 mm |
| Product Height (mm) | 0.45 mm |
| Capacitance Value | 0.8pF |
| Suppressor Type | Diode Arrays |
| Configuration | Quad |
| Direction Type | Uni-Directional |
| Leakage Current | 0.07uA |
| Diode Type | :ESD Protection |
| Clamping Voltage Vc Max | :15V |
| Diode Case Style | :UQFN |
| No. of Pins | :10 |
| MSL | :MSL 1 - Unlimited |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Weight (kg) | 0.000032 |
| Tariff No. | 85411000 |
咨询QQ
热线电话