所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 15V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Bidirectional Channels | 4 |
| Package / Case | 10-XFDFN |
| Supplier Device Package | 10-UQFN (2.5x1) |
| Voltage - Breakdown (Min) | 6V |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 3V |
| Applications | HDMI |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| Capacitance @ Frequency | 0.6pF @ 1MHz |
| Standard Package | 3,000 |
| Power Line Protection | Yes |
| Type | Steering (Rail to Rail) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 1A (8/20µs) |
| Other Names | 497-14546-1 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Polarity | Bidirectional |
| Factory Pack Quantity | 3000 |
| Series | HSP061 |
| Clamping Voltage | 15 V |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 150 C |
| Ipp - Peak Pulse Current | 1 A |
| Brand | STMicroelectronics |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Cd - Diode Capacitance | 0.3 pF |
| Breakdown Voltage | 6 V |
| Vesd - Voltage ESD Air Gap | 15 kV |
| Number of Channels | 4 Channel |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Vesd - Voltage ESD Contact | 8 kV |
| Maximum Operating Temperature | + 150 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Package | QFN-10L |
| Automotive | AEC-Q(101) |
| Application | UNIDIRECTI |
| Clamping voltag | 15 V |
| Breakdown-V(BR) | 6 V |
| Leadfree Defin | RoHS-conform |
咨询QQ
热线电话