所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Reel Length (Imperial) | :328ft |
| Reel Length (Metric) | :100m |
| Coaxial Cable Type | :RG6 |
| Jacket Colour | :Black |
| Jacket Material | :PVC (Polyvinyl Chloride) |
| No. of Max Strands x Strand Size | :1 x 1mm |
| Conductor Material | :Copper |
| External Diameter | :6.6mm |
| Conductor Area CSA | :0.785mm² |
| Impedance | :75ohm |
| Conductor Make-up | :1 / 1.0mm |
| Dielectric Material | :Foamed PE |
| Outer Diameter | :6.6mm |
| Primary Screen material | :PVC |
| Weight (kg) | 12 |
| Tariff No. | 85444995 |
咨询QQ
热线电话