所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Reel Length (Imperial) | :328ft |
| Reel Length (Metric) | :100m |
| No. of Conductors | :4 |
| No. of Max Strands x Strand Size | :7 x 0.15mm |
| Conductor Area CSA | :0.113mm² |
| Jacket Colour | :Grey |
| Jacket Material | :PVC (Polyvinyl Chloride) |
| Conductor Material | :Copper Coated Steel |
| Conductor Make-up | :7 / 0.15mm |
| Dimensions | :5 x 2.46mm |
| External Depth | :2.46mm |
| External Width | :5mm |
| No. of Cores | :4 |
| Secondary Insulation Colour | :Grey |
| Secondary Insulation Material | :PVC |
| Weight (kg) | 1.2 |
| Tariff No. | 85444995 |
咨询QQ
热线电话