所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant |
| Capacitance | 6 Farads |
| Tolerance | - 10 %, + 30 % |
| Voltage Rating | 2.7 V |
| ESR | 0.04 Ohms |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 65 C |
| Termination Style | Radial |
| Lead Spacing | 3.5 mm |
| Dimensions | 8 mm Dia. x 30.5 mm L |
| Case Diameter | 8 mm |
| Case Length | 30.5 mm |
| Leakage Current | 20 uA |
| Load Life | 1000 hr |
| Orientation | Vertical |
| Product | Supercapacitors |
| Series | HV |
| Voltage Rating DC | 2.7 V |
| メーカ | Cooper Bussmann |
| 静電容量 | 6 Farads |
| 公差 | - 10 %, + 30 % |
| 定格電圧 | 2.7 V |
| 動作温度範囲 | - 40 C to + 65 C |
| 末端様式 | Radial |
| リード間隔 | 3.5 mm |
| 寸法 | 8 mm Dia. x 30.5 mm L |
| ケースの直径 | 8 mm |
| ケースの長さ | 30.5 mm |
| リーク電流 | 20 uA |
| 負荷寿命 | 1000 hr |
| 方向 | Vertical |
| 製品 | Supercapacitors |
| シリーズ | HV |
| 定格電圧 DC | 2.7 V |
| Lead Diameter | 0.6 mm |
| Unit Weight | 0.016000 oz |
咨询QQ
热线电话