所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Lead Style | Gull Wing |
| Family | HX5020 |
| Maximum Insertion Loss | 1@1MHz to 100MHz dB |
| Minimum Return Loss | -10@100MHz dB |
| Minimum Crosstalk | -28@100MHz dB |
| Minimum CMRR | -30@100MHz dB |
| Maximum Isolation Voltage | 1500 Vrms |
| Turns Ratio | 1:1 |
| Standard Package | Bulk |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Factory Pack Quantity | 15 |
| Frequency Range | 1 MHz to 100 MHz |
| Product Category | Transformers Audio & Signal |
| Current Rating | 8 mA |
| Dimensions | 27.94 mm L x 10.92 mm W x 8.66 mm H |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 85 C |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Product | 1000 Base-T Magnetics Modules |
| Height | 8.66 mm |
| Width | 10.92 mm |
| Length | 27.94 mm |
| Isolation Voltage | 1.5 kV |
| Unit Weight | 0.056438 oz |
| Shielding | Unshielded |
| Product Type | 1000 Base-T Magnetics Modules |
| RoHS | No |
咨询QQ
热线电话