所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Lead Style | Gull Wing |
| Family | HX5020 |
| Maximum Insertion Loss | 1@1MHz to 100MHz dB |
| Minimum Return Loss | -10@100MHz dB |
| Minimum Crosstalk | -28@100MHz dB |
| Minimum CMRR | -30@100MHz dB |
| Maximum Isolation Voltage | 1500 Vrms |
| Turns Ratio | 1:1 |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Product Length | 27.94 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Minimum Return Loss | -10@100MHz |
| Product Depth | 10.92 |
| Number of Terminals | 50 |
| Product Height | 8.66 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Maximum Insertion Loss | 1@1MHz to 100MHz |
| Transformer Type | 1000Base-T Magnetics Modules Tran... |
| Mounting | Surface Mount |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Frequency Range | 1 MHz to 100 MHz |
| Product Category | Transformers Audio & Signal |
| Shielding | Unshielded |
| Dimensions | 27.94 mm L x 10.92 mm W x 8.33 mm H |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 85 C |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Product | 1000 Base-T Magnetics Modules |
| Height | 8.33 mm |
| Width | 10.92 mm |
| Length | 27.94 mm |
| Isolation Voltage | 1.5 kV |
| Product Type | 1000 Base-T Magnetics Modules |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话