所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Load Voltage Rating | 350 A |
| Load Current Rating | 100 mA |
| Package / Case | SOIC-16 |
| Packaging | Tube |
| Product Type | PCB Mount |
| Series | IAA |
| Factory Pack Quantity | 50 |
| Function | Multifunction Telecom Switch |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Standard Package | 50 |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Includes | Bidirectional Current Sensing and Switching, Optocoupler |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply | 50mA |
| Voltage - Supply | 1.2V |
| Power (Watts) | 1W |
| Number of Circuits | 2 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Input Current | 50 mA |
咨询QQ
热线电话