所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Number of Outputs | 2 |
| Features | Remote On/Off, OCP, OTP, SCP |
| Mounting Type | Through Hole |
| Type | Isolated Module |
| Standard Package | 10 |
| Voltage - Output 1 | 12V |
| Voltage - Output 2 | -12V |
| Size / Dimension | 2.00" L x 1.00" W x 0.42" H (50.8mm x 25.4mm x 10.7mm) |
| Efficiency | 82% |
| Packaging | Bulk |
| Current - Output (Max) | 500mA, 500mA |
| Voltage - Input (Max) | 75V |
| Package / Case | 6-DIP Module |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Input (Min) | 34V |
| Voltage - Isolation | 1.5kV (1500V) |
| Power (Watts) - Manufacture Series | 12W |
| Power (Watts) - Max | 12W |
咨询QQ
热线电话