所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Up-Down Converters |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Power Gain | 11 dB |
| Operating Supply Voltage | 6 V |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | SOT-363-6 |
| Packaging | Reel |
| Factory Pack Quantity | 3000 |
| Life | Obsolete |
| Noise Figure | 11dB |
| Supplier Device Package | SOT-363, SC70 |
| RF Type | Cellular, ISM, PCS, PHS, WLL |
| Current - Supply | 12mA |
| Voltage - Supply | 3V |
| Gain | 7.7dB |
| Standard Package | 3,000 |
| Number of Mixers | 1 |
| Frequency | 800MHz ~ 6GHz |
| Secondary Attributes | Down Converter |
| Package/Case | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话