所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Current Rating | 1 A |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 170 C |
| Series | IC51 |
| Termination Style | SMD |
| Number of Positions / Contacts | 32 |
| Contact Plating | Gold |
| Pitch | 0.8 mm |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Contact resistance | ≤30 mOhm |
| Contact body material | BeCu |
| G | 30 |
| Rated current | 1 A |
| H | 35.5 |
| Operating temperature | -55...+170 °C |
| Insulation resistance | ≥1000 MOhm |
| For housing | QFP-32 |
| Insulator material | PES |
咨询QQ
热线电话